Házhozszállítás!

Házhozszállítás

TOP termékek

Tanúsítvány

Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

TP-Link Switch Vezérelhető - T2500G-10TS JetStream™ (L2; 8port 1000Mbps + 2port gigabit SFP; IPv6)

TP-Link Switch Vezérelhető - T2500G-10TS JetStream™ (L2; 8port 1000Mbps + 2port gigabit SFP; IPv6)

TP-Link Switch Vezérelhető - T2500G-10TS JetStream™ (L2; 8port 1000Mbps + 2port gigabit SFP; IPv6)






































































































































































































































































































































































































HARDVER JELLEMZŐK  
Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Csatlakozások 8 db 10/100/1000Mbps RJ-45 csatlakozó
  (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
  2 db 1000 Mbps SFP csatlakozó
  1 db konzol port
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
  100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel (Max. 100 m)
  1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma Ventilátor nélküli
Hálózati tápegység 100~240VAC, 50/60Hz
Energiafelvétel Maximum: 8,38 W (220V/50Hz)
Méretek (Sz x Mé x Ma) 294 x 220 x 44 mm (11.6 x 8.7 x 1.73 in.)
MŰKÖDÉSI JELLEMZŐK  
Sávszélesség/Backplane 20 Gbps
Csomagtovábbítási sebesség 14,9 Mpps
Fizikai (MAC) cím tábla 8k
Csomag puffer memória 4Mb
Jumbo Frame 10KB
SZOFTVER JELLEMZŐK  
QoS (szolgáltatás minősége) Támogatott a 802.1p CoS/DSCP prioritás
  Támogatott a 4 prioritás sor
  Sorbaállítás: SP, WRR, SP+WRR
  Port- és adatmennyiségű alapú szabályozás
  Voice (hang) VLAN
L2 jellemzők IGMP Snooping V1/V2/V3
  MLD v1/v2 Snooping
  802.3ad LACP (Max. 8 egyesített csoport, 8 port csoportonként)
  Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
  Port izoláció
  BPDU Filtering/Guard
  TC/Root Protect
  Loop back detection
  802.3x Flow Control
  LLDP/LLDP-MED
  DHCP VLAN Relay
  L2PT
VLAN Támogatott max. 4K VLAN egyidejűleg
  Port/MAC/Protocol-alapú VLAN
  GARP/GVRP
  Vezérlő VLAN konfiguráció
  VLAN vezérlés konfigurálása
Hozzáférés-jogosultsági lista (ACL) L2~L4 csomagszűrés forrás és cél Mac/IP-cím, TCP/UDP port szűrés alapján, 802.1p, DSCP, protokoll és VLAN ID
  Időkeret alapú
Biztonság IP-MAC-Port-VID összekapcsolás
  AAA
  DHCP Snooping
  IEEE 802.1X Port/MAC alapú hitelesítés, VLAN besorolás, vendég VLAN,
  DoS elleni védelem
  Dinamikus ARP ellenőrzés (DAI)
  SSH v1/v2
  SSL v2/v3/TLSv1
  Port biztonság
  Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Broadcast Storm felügyelet
  PPPoE
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
  Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
  IPv6 környezet felderítés (ND)
  Maximális átviteli egység (MTU) felderítés
  Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
  TCPv6/UDPv6
IPv6 alkalmazás DHCPv6 Client
  Ping6
  Tracert6 
  Telnet(v6) 
  IPv6 SNMP 
  IPv6 SSH 
  IPv6 SSL 
  Http/Https 
  IPv6 TFTP 
Vezérlés Web-alapú GUI és CLI vezérlés
  SNMP v1/v2c/v3, kompatibilis a publikus MIB-vel és a TP-LINK private MIB-vel
  RMON (1, 2, 3, 9 csoport)
  DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
  CPU Monitoring
  Port Mirroring
  Dual Image
  Time megadás: SNTP
  Integrált NDP/NTDP jellemzők
  Firmware frissítés: TFTP & Web
  System Diagnózis: VCT
  SYSLOG & Public MIBS
EGYÉB JELLEMZŐK  
Tanúsítványok CE, FCC, RoHS
Csomagolás tartalma Switch
  Elektromos kábel
  Gyorstelepítési útmutató
  Telepítő CD
  Rackbe szerelési készlet
  Gumitalp
Rendszerkövetelmény Microsoft® Windows® 10, 8, 7, Vista™, XP vagy MAC® OS, NetWare®, UNIX® vagy Linux
Környezet Működési hőmérséklet: 0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉)
  Tárolási hőmérséklet: -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉)
  Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot
  Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot


Szállítási idő :
3 munkanap
Garancia :
60 hónap
További adatok
37 451 Ft

Adatok

Gyártói Cikkszám
T2500G-10TS (TL-SG3210)
Gyártó
TP-LINK
VTSZ
8517620091
Max. LAN sebesség
1000
LAN
8
Max. WAN sebesség
1000
Bővítő portok száma
2
Menedzselhető
Van
Cikkszám
PCS100HALTPLT2500G10TS
Tömeg
2,78 kg/db