+36-1/4450551 | shop@tobuy.hu | Személyes átvétel, csak napelem vásárlása esetén!

Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-MM-1G (U Fiber, Multi-Mode SFP Modul, 1G, csak párban rendelhető)
Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-MM-1G (U Fiber, Multi-Mode SFP Modul, 1G, csak párban rendelhető)
4 554 Ft

Ubiquiti SFP átalakító modul - UF-MM-1G (U Fiber, Multi-Mode SFP Modul, 1G, csak párban rendelhető)

";";

Garancia
24 hónap
Szállítási idő
3 munkanap
4 554 Ft
Adatok
Gyártói Cikkszám
UF-MM-1G
Gyártó
UBiQUiTi
VTSZ
8471
Típus
Átalakító modul
Cikkszám
PCS100HALUBIUFMM1G
Tömeg
100 g/db
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!