TP-LINK Optikai Media Konverter 1000(réz)-1000FX(LC) Single/Multi mód, MC220L

Cikkszám: PCS200103077
TP-LINK Optikai Media Konverter 1000(réz)-1000FX(LC) Single/Multi mód, MC220L

TP-LINK Optikai Media Konverter 1000(réz)-1000FX(LC) Single/Multi mód, MC220L

Cikkszám: PCS200103077
6 441 Ft




























































MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL
Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Alapfunkció Full duplex folyamatvezérlés (IEEE 802.3x)

Megnövelhető optikai hálózat 500 méterrel 50/125 μm optikai kábel használatával
Csatlakozók 1 db gigabites SFP csatlakozó

1 db 1000Mbps RJ-45 csatlakozó (Auto MDI/MDIX)
Hullám hossz Az SFP modul használatától függő
Hálózati jeltovábbító 1000BASE-FX Multimódú/Single-módú SFP modul
Network Media 1000BASE-X Multi-mode/Single-mode SFP module
Hálózati jeltovábbító 1000BASE-T UTP 5, 5e, 6 kategóriájú kábel (maxium 100m)

EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
LED lámpák PWR (táp), LINK (kapcsolat), RX
Méret (Sz x Mé x Ma) 94,5 x 73 x 27 mm (3.7 x 2.9 x 1.1 in.)
Tápellátás Külső tápellátás
Max. energiaszükséglet 3,95 W
Biztonság és kibocsájtás FCC, CE, RoHS
Környezet Működési hőmérséklet: 0?~40? (32?~104?)

Tárolási hőmérséklet: -40?~70? (-40?~158?)

Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapot

Tárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapot

Garancia
60 hónap